VT Markets APP

تداول في العقود الآجلة (CFD) والذهب وغير ذلك الكثير على FX.

فلتحصل عليها الآن.

شرکای ما

در VT Markets برای اینکه به مشتریان خود جدیدترین منابع داده و روش‌های معاملاتی را ارائه دهیم، روابط نزدیکی را با شرکت‌های پیشرو در این صنعت حفظ می‌کنیم.

MetaQuotes

شرکت نرم‌افزاری MetaQuotes که در سال 2000 تأسیس شد، یک توسعه‌دهنده پیشرو برای کارگزاران فارکس، بانک‌ها و صرافی‌ها است که به خاطر پلتفرم MetaTrader 4 (MT4) خود شناخته شده است. این پلتفرم جایگاه خود را به عنوان ارائه‌دهنده پیشرو پلتفرم‌های معاملات فارکس تثبیت کرده است. از طریق همکاری ما با MetaQuotes، مشتریان ما می‌توانند به این راه‌حل‌های معاملاتی شناخته‌شده دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، با اتصال به پیکربندی سرور VT Markets، مشتریان می‌توانند از دسترسی سریع و قابل اعتماد به حساب‌های معاملاتی فارکس MT4 خود بهره‌مند شوند که مزیتی انحصاری است که هیچ کارگزار دیگری نمی‌تواند آن را ارائه دهد.

ChartIQ

شرکت ChartIQ نمودارها و تجسم‌های داده‌ی HTML5 را برای پلتفرم MarketTrader ما فراهم می‌کند. با استفاده از فناوری ChartIQ، ما قادر هستیم تجربه‌ای تمیز، پاسخگو و سازگار با موبایل را برای معامله‌گران به ارمغان بیاوریم و در عین حال، مشتریان خود را برای آینده‌ی نمودارهای غیرمتمرکز آماده کنیم.

oneZero

شرکت oneZero فناوری‌های معاملاتی را تقویت می‌کند و به VT Markets این امکان را می‌دهد تا به طور مؤثر در سطح جهانی رقابت کند. VT Markets با استفاده از پلتفرم پل oneZero MT4، محیطی با تأخیر کم، نقدینگی بالا و زیرساخت فناوری اطلاعات قابل اعتماد را برای اجرای سریع معاملات در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد. پل نقدینگی oneZero پلتفرم معاملاتی بصری VT Markets را هدایت می‌کند و انعطاف‌پذیری در پیکربندی قیمت‌گذاری، ارائه‌ی اسپرد، تجمع نقدینگی و یکپارچه‌سازی با پردازشگرهای پس از معامله را فراهم می‌کند.

Trading Central

شرکت Trading Central که مورد اعتماد مؤسسات مالی نخبه‌ی جهان است، از رویکرد تحقیقاتی کیفی برتر با استفاده از روش‌های تحلیل تکنیکی، شاخص‌های ریاضی و سیگنال‌های فارکس برای ارزیابی حرکت‌های جهت‌دار و اهداف قیمتی استفاده می‌کند. روش‌شناسی برنده‌ی جایزه‌ی آن‌ها محتوای پیچیده را به فرمتی ساده و قابل اجرا تبدیل می‌کند. تحلیل تکنیکال Trading Central که توسط تیمی از متخصصان مدیریت سبد و معاملات مدیریت می‌شود، استراتژی‌های سرمایه‌گذاری را برای مشتریان در انواع کلاس‌های دارایی، از جمله بازارهای فارکس، شاخص‌ها و کالاها ارائه می‌دهد.

Cellxpert

همکاری ما با Cellxpert جدیدترین ابزارهای بازاریابی را به شرکای CPA ما ارائه می‌دهد. پلتفرم Cellxpert به شرکای وابسته ما این امکان را می‌دهد تا تبلیغات را نمایش دهند، تبدیل‌ها را ردیابی کنند، کمپین‌ها را مدیریت کنند و درآمد را بهینه کنند - همه اینها در یک بسته‌ی آسان برای استفاده.

امروز با VT Markets شروع به معامله کنید

 • 1

  ثبت نام

  برای یک حساب معاملاتی زنده با VT Markets ثبت نام کنید.
 • 2

  واریز

  حساب خود را از طریق روش پرداخت دلخواه خود تامین کنید.
 • 3

  معامله

  روی رایانه، موبایل یا وب شروع به معامله کنید.
همین حالا معامله کنید