حمایت

Maserati MSG Racing که فصل جدیدی از یک میراث تاریخی را رقم زده است، نماد مدرن ورزش های موتوری و شریک باارزش VT Markets به شمار می رود.

کمال در جایی متولد می شود که جاه طلبی بی باک با مهارت و آسودگی کامل درآمیخته شود

از زمان ورود این تیم به مسابقات فرمول E در سال ۲۰۲۲، Maserati MSG Racing با عزم راسخ، به دنبال کشف، پشت سر گذاشتن و تعریف محدودیت های جدید بوده است. این تیم که اکنون جایگاه خود را در میان بزرگان مدرن ورزش های موتوری به سرعت تثبیت کرده است، در ترکیب فعلی خود تاکنون موفق به کسب چهار مقام دومی و یک پیروزی تاریخی شده است و بی شک افتخارات بیشتری در انتظارشان خواهد بود.

VT Markets نیز با الهام گرفتن از همین روحیه، به سرعت به عنوان یکی از کارگزاری های با بیشترین رشد در جهان ظهور کرده است. ما در پشتوانه انبوهی از افتخارات و به رسمیت شناخته شدن روزافزون در سطح جهانی، اکنون بیش از هر زمان دیگری به تحقق بخشیدن به چشم انداز خود در مورد ماهیت معاملات نزدیک شده ایم: آسان‌تر، روان‌تر و در دسترس‌تر برای همه.

VT Markets و Maserati MSG Racing به طور مشترک راه را برای عصر جدیدی از دستاوردهای جسورانه که به راحتی به دست می آیند، هموار خواهند کرد و در مسیر پیشرفت در هر دو عرصه، یعنی پیست مسابقه و بازارهای مالی، قلمروهای جدیدی را فتح خواهند نمود.

 • شراکت جسورانه

  اتحاد همگام دو صنعت مجزا، به طور کامل روحیه ای را مجسم می کند که VT Markets و Maserati MSG Racing را متحد می سازد: جسور، سرکش، فراتر از محدودیت ها.
 • عملکرد جسورانه

  نوآوری بی وقفه در مسیر پر سرعت به VT Markets و Maserati MSG Racing اجازه می دهد تا از نیازهای بازارها و پیست مسابقات فرمول E فراتر روند.
 • امکانات جسورانه

  ارزش های مشترک، چشم انداز مشترکی را برای پیشرفت در همه زمینه ها، از جمله تعهد به داشتن سیاره ای سبزتر، تقویت می کنند.

درباره تیم

Maserati MSG Racing با ترکیب جاه طلبی جسورانه با توانایی اثبات شده در کسب مقام قهرمانی، یکی از جوان‌ترین زوج‌های راننده را در تاریخ فرمول E تشکیل می‌دهد، زیرا آنها به استعداد نسل بعدی ورزش‌های موتوری اعتماد کرده‌اند. این امر، بیانگر تمایل به داشتن رویاهای بزرگ و استعدادی برای تحقق بخشیدن به این آرزوها است.

 • ژان داروالا

  استعداد درخشان از فرمول 2
 • ماکسیمیلیان گونتر

  جوان ترین برنده مسابقه فرمول E

امروز با VT Markets شروع به معامله کنید

 • 1

  ثبت نام

  برای یک حساب معاملاتی زنده با VT Markets ثبت نام کنید.
 • 2

  واریز

  حساب خود را از طریق روش پرداخت دلخواه خود تامین کنید.
 • 3

  معامله

  روی رایانه، موبایل یا وب شروع به معامله کنید.
همین حالا معامله کنید