VT Markets APP

تداول في العقود الآجلة (CFD) والذهب وغير ذلك الكثير على FX.

فلتحصل عليها الآن.

ESG

فلسفه و استراتژی ما در زمینه ESG

ما در VT Markets، دائماً فلسفه و استراتژی های زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) خود را بهبود می بخشیم. ما ملاحظات ESG را در عملیات روزانه خود ادغام می کنیم و با شرکایی که ارزش های ما را به اشتراک می گذارند، همکاری فعالانه داریم. VT Markets حامی سرسخت دسترسی است - نه فقط به معامله، بلکه به فرصت های برابر، نیازهای اساسی و سطح بهتر زندگی برای همه.

درباره نحوه دستیابی به اهداف توسعه پایدار زیر بیشتر بدانید:

 • بدون فقر 1
 • بدون گرسنگی 2
 • سلامتی و رفاه 3
 • کیفیت تحصیلات 4
 • برابری جنسیتی 5
 • آب تمیز و بهداشت 6
 • انرژی پاک و مقرون به صرفه 7
 • کار شایسته و رشد اقتصادی 8
 • صنعت، نوآوری و زیر ساخت 9
 • کاهش نابرابری ها 10
 • پایدار شهرها و جوامع 11
 • مسئول مصرف و تولید 12
 • اقدام برای جلوگیری از تغییرات اقلیمی 13
 • زندگی زیر اب 14
 • زندگی در زمین 15
 • صلح، عدالت وموسسات پرقدرت 16
 • مشارکت برای اهداف 17
بدون فقر 1

مبارزه با فقر از طریق توانمندسازی مالی:

ما در VT Markets معتقدیم که دسترسی به دانش و خدمات مالی، نقشی اساسی در بیرون کشیدن افراد و جوامع از فقر ایفا می‌کند.

با تقویت شمول مالی، ما به افراد از تمام اقشار جامعه این امکان را می‌دهیم تا آینده‌ای بهتر برای خود و خانواده‌هایشان بسازند.

ما به طور ویژه از ابتکاراتی که سواد مالی را در میان افراد کم‌ درآمد و کم‌ برخوردار تقویت کرده و دسترسی آن‌ها به سرمایه را گسترش می‌دهند، حمایت می‌کنیم.

بدون گرسنگی 2

تأمین غذا از طریق ShareTheMeal

پایان دادن به گرسنگی در جهان، دغدغه جدی ما در VT Markets است. ما از سازمان‌هایی که وعده‌های غذایی در دسترس و مغذی را برای نیازمندان تأمین می‌کنند، پشتیبانی می‌کنیم.

یکی از این سازمان‌ها، برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد است که از طریق اپلیکیشن ShareTheMeal به جمع‌آوری کمک‌های مالی برای تأمین غذای کودکان اقدام می‌کند. تا کنون، ShareTheMeal بیش از 175 میلیون وعده غذا برای نیازمندان فراهم کرده است.

در سال 2023، ما نیز از طریق ShareTheMeal برای کودکان محروم سراسر جهان 2000 وعده غذایی جمع آوری و اهدا کردیم.

سلامتی و رفاه 3

حمایت از سلامت جسمی و روحی.

ما در VT Markets محیط کاری حمایتی و فراگیری را برای کارکنان خود ایجاد می‌کنیم که بر تعادل بین کار و زندگی، سلامت روان و توسعه فردی آن‌ها تمرکز دارد.

همچنین، اهمیت دسترسی به خدمات بهداشتی برای همه را درک می‌کنیم و از ابتکاراتی که آموزش بهداشت، پیشگیری از بیماری‌ها و دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی با کیفیت و مقرون به صرفه را ترویج می‌کنند، حمایت می‌نماییم.

آموزش با کیفیت 4

حمایت از پیشرفت فردی و اجتماعی از طریق آموزش

ما متعهد هستیم تا از طریق پلتفرم خود، منابع آموزشی جامع و در دسترس را در اختیار کاربرانمان قرار دهیم. این منابع به کاربران ما دانش و مهارت‌های لازم برای ورود با اعتماد به نفس به بازارهای مالی را ارائه می‌دهد.

هدف دیگر ما همکاری با مؤسسات آموزشی، کارشناسان و سازمان‌هایی است که سواد مالی و اشتراک دانش را ترویج می‌کنند. این امر دسترسی به آموزش مالی را برای همه تسهیل کرده و جامعه‌ای آگاه و از نظر مالی توانمند را شکل می‌دهد.

برابری جنسیتی 5

ایجاد جامعه‌ای عادلانه و برابر

ما در VT Markets متعهد به ایجاد محیط کاری فراگیر و متنوع هستیم که در آن همه افراد، صرف نظر از جنسیت، احساس ارزشمندی، احترام و توانمندی برای رسیدن به حداکثر پتانسیل خود داشته باشند. ما تلاش می‌کنیم تا تبعیض جنسیتی و موانع پیشرفت را از بین بریم و فرصت‌های برابر را برای همه کارمندان تضمین کنیم.

در همین راستا، ما از برابری جنسیتی فراتر از شرکت خود نیز حمایت می‌کنیم. ما در تلاش هستیم تا در ابتکاراتی که توانمندسازی زنان، توسعه رهبری زنان و برابری حضور آن‌ها در نقش‌های تصمیم‌گیری را ترویج می‌کنند، مشارکت فعال داشته باشیم.

آب تمیز و بهداشت 6

مدیریت مسئولانه آب

ما در VT Markets اهمیت دسترسی به آب تمیز و بهداشت را برای سلامت انسان، پایداری محیط زیست و توسعه اقتصادی درک می‌کنیم.

ما تلاش می‌کنیم تا تأثیر منفی خود بر محیط زیست را به حداقل برسانیم و شیوه‌های مدیریت مسئولانه آب را در عملیات خود ترویج دهیم. از طریق اقدامات کارآمد و تأمین مسئولانه منابع، ما در راستای حفاظت از منابع آب و کاهش آلودگی آب گام برمی‌داریم.

علاوه بر این، ما همیشه آماده حمایت از ابتکاراتی هستیم که دسترسی به آب پاک و فاضلاب را در جوامع محلی خود بهبود می بخشد.

تأمین انرژی ارزان و پاک 7

به حداکثر رساندن بهره وری انرژی.

ما در VT Markets تلاش می‌کنیم تا از منابع انرژی تجدیدپذیر و اقدامات مربوط به بهره‌وری انرژی در عملیات خود استفاده کنیم. با استفاده از چراغ‌های LED و سایر وسایل کم مصرف در دفتر، هدف ما کاهش ردپای کربنی و کمک به کاهش تغییرات آب و هوایی است.

ما از ابتکاراتی که تسهیل کننده گذار به اقتصاد کم کربن هستند و دسترسی به انرژی پاک و ارزان را برای همه افزایش می‌دهند، حمایت می‌کنیم. همچنین برای پیشبرد راه‌حل‌های انرژی تجدیدپذیر با شرکایی که ارزش‌های مشابهی دارند، همکاری می‌کنیم.

کار شایسته و رشد اقتصادی 8

ایجاد فرصت ها با رشد اقتصادی پایدار.

ما در VT Markets ایجاد فرصت‌های شغلی رضایت‌بخش برای کارمندان، پیمان‌کاران و شرکای تجاری خود را در اولویت قرار می‌دهیم. با رعایت شیوه‌های عادلانه کار، ارائه حقوق و دستمزد رقابتی و ایجاد محیط کاری امن و فراگیر، فرصت‌هایی را برای پیشرفت همه افراد ایجاد می‌کنیم.

همچنین همواره آماده حمایت از ابتکاراتی هستیم که کارآفرینی، نوآوری و توانمندسازی اقتصادی را در جوامع محلی ما ترویج می‌بخشند.

صنعت، نوآوری و زیرساخت 9

افزایش بهره وری از طریق فناوری های نوآورانه

ما در VT Markets اولویت را بر سرمایه‌گذاری در فناوری‌ها و زیرساخت‌های نوآورانه‌ای قرار می‌دهیم که کارایی و پایداری را در عملیات ما افزایش می‌دهند. تحقیق و توسعه مستمر به ما کمک می‌کند تا فرآیندها، محصولات و خدمات خود را برای برآوردن نیازهای در حال تحول مشتریان و شرکای خود، نوآوری و بهینه کنیم.

با حمایت از نوآوری و زیرساخت، هدف ما رسیدگی به چالش‌های جهانی و ایجاد تأثیر مثبت ماندگار در شیوه‌های کاری، مشارکت‌ها و تعاملات اجتماعی‌مان است.

کاهش نابرابری ها 10

ایجاد جوامع متنوع، عادلانه و فراگیر.

ما در VT Markets متعهد به ترویج تنوع، برابری و فراگیری در محل کار و جوامع خود هستیم. ما تلاش می‌کنیم تا فرهنگی را ایجاد کنیم که تفاوت‌ها را جشن می‌گیرد، به دیدگاه‌های متنوع احترام می‌گذارد و فرصت‌های برابر را برای همه ترویج می‌کند.

فراتر از دیوارهای شرکت خود، ما از سیاست‌ها و ابتکاراتی حمایت می‌کنیم که به نابرابری‌های اجتماعی و اقتصادی رسیدگی می‌کند، تحرک اجتماعی را ترویج می‌کند و جوامع مناطق محروم را توانمند می‌سازد.

از طریق اقدامات و همکاری‌هایمان، هدفمان مشارکت در ایجاد جامعه‌ای عادلانه‌تر، منصفانه‌تر و فراگیرتر است.

شهرها و جوامع پایدار 11

کمک به ایجاد جوامعی فراگیر، تاب آور و پایدار

ما در VT Markets اولویت را بر شیوه‌های پایدار در عملیات خود قرار می‌دهیم تا ضمن به حداقل رساندن ردپای محیط زیستی خود، به سلامت و رفاه مناطق شهری نیز کمک کنیم. برای ترویج توسعه پایدار شهری، ما اقدامات بهره‌وری انرژی، کاهش ضایعات و راه‌حل‌های حمل و نقل پایدار را اتخاذ می‌کنیم.

همچنین با جوامع محلی و شرکا برای رسیدگی به چالش‌های شهری و ارتقای تاب آوری و مشارکت جامعه همکاری می‌کنیم. این موارد شامل حمایت مالی اخیر ما از کارگاه آموزشی سوم یونسکو با عنوان «جوانان و متخصصان جوان در علوم، مهندسی، فناوری و نوآوری برای تاب آوری در برابر بلایا و تغییرات آب و هوایی» در سال ۲۰۲۳ می‌شود.

مصرف و تولید مسئولانه 12

ترویج مصرف پایدار

ما در VT Markets اهمیت ترویج الگوهای مصرف و تولید پایدار را برای تضمین رفاه هر دو، مردم و سیاره زمین، درک می‌کنیم.

ما تلاش می‌کنیم تا ضایعات را به حداقل برسانیم، مصرف انرژی را کاهش دهیم و منابع را بهینه کنیم.

علاوه بر این، ما همچنین آگاهی و آموزش در مورد اهمیت مصرف و تولید پایدار را در بین کارمندان، مشتریان و شرکای تجاری خود ارتقا می‌دهیم. ما خریدهای مسئولانه را تشویق می‌کنیم و اطلاعاتی در مورد جایگزین‌های پایدار ارائه می‌دهیم تا به افراد در انتخاب‌های آگاهانه کمک کنیم.

اقدام اقلیمی 13

مبارزه با نابرابری و بحران آب و هوا با یونسکو.

ما متعهد به مقابله با تغییرات آب و هوایی و تأثیرات آن هستیم. به عنوان مثال، از کارگاه آموزشی سوم یونسکو با عنوان «جوانان و متخصصان جوان در علوم، مهندسی، فناوری و نوآوری برای تاب آوری در برابر بلایا و تغییرات آب و هوایی» حمایت مالی کردیم. این امر نسل بعدی را برای ساختن جوامعی مقاوم در برابر بلایای طبیعی توانمند می‌سازد. ابتکارات ما آگاهی را بالا می‌برد، آمادگی را ترویج می‌کند و تاب آوری را در جوامع آسیب‌پذیر تقویت می‌بخشد. ما از طریق آموزش و ظرفیت‌سازی، به دنبال آینده‌ای پایدار و انعطاف‌پذیر برای همه هستیم.

زندگی زیر آب 14

حفاظت از تنوع زیستی

ما در VT Markets همواره آماده حمایت از ابتکاراتی هستیم که حفاظت از دریا و تنوع زیستی را ترویج می‌کنند. علاوه بر این، ما فعالانه از تلاش‌ها برای مقابله با تهدیداتی مانند آلودگی که برای اکوسیستم‌های دریایی مضر هستند، حمایت می‌کنیم. کارمندان ما نیز با اشتیاق در پاکسازی سواحل در مناطق خود شرکت می‌کنند.

حیات در خشکی 15

حفظ و احیای زیستگاه ها و اکوسیستم های طبیعی.

ما از طریق اقدامات و مشارکت‌های خود، تلاش می‌کنیم تا استفاده مسئولانه از زمین، حفاظت از زیستگاه‌های طبیعی و احیای اکوسیستم‌های تخریب‌شده را ترویج کنیم. ما از ابتکاراتی که جنگل‌زدایی، تخریب زیستگاه و کاهش تنوع زیستی را به حداقل می‌رساند، حمایت می‌کنیم. همچنین از همکارانی که شیوه‌های کشاورزی و مدیریت زمین پایدار را ترویج می‌کنند، حمایت به عمل می‌آوریم.

صلح، عدالت و نهادهای قدرتمند 16

حمایت از شفافیت، پاسخگویی و حکمرانی خوب

ما از طریق اقدامات و مشارکت‌های خود، تلاش می‌کنیم تا شفافیت، پاسخگویی و حکمرانی خوب را در همه جنبه‌های عملیات خود ارتقا دهیم. ما به شیوه‌های اخلاقی کسب و کار پایبند هستیم، به حقوق بشر احترام می‌گذاریم و تنوع و شمول را در محیط کار و زنجیره تأمین خود ترویج می‌کنیم.

مشارکت برای دستیابی به اهداف: 17

ایجاد همکاری‌ها و مشارکت‌های راهبردی

ما به طور فعال به دنبال فرصت‌های همکاری با ذینفعان مختلف هستیم. این ذینفعان شامل سازمان‌ها، کسب و کارها و جوامع می‌شوند. ما بر این باوریم که با کار کردن با هم، می‌توانیم از نقاط قوت، منابع و تخصص جمعی خود برای رسیدگی به چالش‌های پیچیده و ایجاد تغییرات معنادار استفاده کنیم.

نمونه‌ای از تعهد ما، مشارکت در مشارکت‌ها و ابتکارات چند ذینفعه‌ای است که اولویت‌های توسعه پایدار را پیش می‌برد. با پیوستن به نیروهای افراد و سازمان‌های همفکر مانند یونسکو، هدف ما این است که تأثیر خود را افزایش دهیم، نوآوری را تقویت کنیم و پیشرفت به سمت اهداف توسعه پایدار را تسریع بخشیم.

علاقه‌مند به همکاری در زمینه ESG هستید؟

اگر می‌خواهید در یک ابتکار ESG با ما مشارکت کنید، از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید.

امروز با VT Markets شروع به معامله کنید

 • 1

  ثبت نام

  برای یک حساب معاملاتی زنده با VT Markets ثبت نام کنید.
 • 2

  واریز

  حساب خود را از طریق روش پرداخت دلخواه خود تامین کنید.
 • 3

  معامله

  روی رایانه، موبایل یا وب شروع به معامله کنید.
همین حالا معامله کنید