TRADING CENTRAL ابزار های MT4

برای اینکه در بازارهای دائماً در حال تغییر امروز، یک قدم جلوتر باشید، کتابخانه ابزارهای تحلیلی معاملاتی MT4 ما را که توسط Trading Central پشتیبانی می‌شود، بررسی کنید

نسل آلفا

فرصت‌های معاملاتی جدید و نقاط ورود و خروج بالقوه را با سه اندیکاتور نوآورانه متاتریدر آلفا جنریشن شناسایی کنید. این اندیکاتورها نشان‌دهنده روانشناسی بازار هستند که به تصمیم‌گیری دقیق در معاملات کمک می‌کنند.
- دیدگاه‌های تحلیل‌گران
- کندل‌های تطبیقی
- واگرایی و همگرایی تطبیقی (ADC)

بینش اقتصادی

بینش اقتصادی Trading Central، ابزارهای ضروری را برای رصد، پیش‌بینی و اقدام در رویدادهای اقتصادی تأثیرگذار بر بازار در اختیار معامله‌گران امروزی قرار می‌دهد.

داده‌های لحظه‌ای، ابزارهای قدرتمند تحلیل تأثیر و نوسانات و نمودارهای تعاملی به معامله‌گران امکان می‌دهد تا چگونگی تأثیر رویدادها بر جفت‌ارزها را شناسایی و ارزیابی کنند - که تصمیم‌گیری معاملاتی به موقع و آگاهانه را امکان‌پذیر می‌سازد.

ایده های ویژه فارکس

ایده‌های ویژه با تحلیل تکنیکال برنده‌ی جوایز و تنظیمات قابل شخصی‌سازی، به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی استراتژی‌های معاملاتی درون‌روزانه مناسب را شناسایی کنید و نقاط ورود و خروج خود را به طور کامل تنظیم کنید.

مجموعه ویژگی‌های شفاف و منحصربه‌فرد آن همچنین به شما امکان می‌دهد تا به طور واضح و آسان، تمام تحلیل تکنیکال را بیاموزید و معنای هر الگو برای قیمت یک ابزار را درک کنید.
- استراتژی‌های معاملاتی
- یادگیری تحلیل تکنیکال
- کشف و بهبود ایده‌های معاملاتی خود
- شخصی‌سازی پلتفرم برای پشتیبانی از چشم‌انداز معاملاتی شما

همین حالا ابزارهای MT4 Trading Central را دریافت کنید

از دسترسی نامحدود به ابزارهای معاملاتی پیشرو در صنعت لذت ببرید!

اگر مشتری جدید VT Markets هستید، به سادگی همین امروز یک حساب کاربری برای خود باز کنید. اگر از مشتریان فعلی VT Markets هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که حداقل 200 دلار در حساب خود قرار دهید و فرم ثبت‌نام را در سمت راست تکمیل کنید.

همین حالا ابزارهای MT4 Trading Central را دریافت کنید

امروز با VT Markets شروع به معامله کنید

 • 1

  ثبت نام

  برای یک حساب معاملاتی زنده با VT Markets ثبت نام کنید.
 • 2

  واریز

  حساب خود را از طریق روش پرداخت دلخواه خود تامین کنید.
 • 3

  معامله

  روی رایانه، موبایل یا وب شروع به معامله کنید.
همین حالا معامله کنید