VT Markets APP

تداول في العقود الآجلة (CFD) والذهب وغير ذلك الكثير على FX.

فلتحصل عليها الآن.

حساب ECN خام

حساب RAW ECN
یک گزینه جایگزین برای معامله گران با تجربه که به نقدینگی عمیق و اسپردهای تیز نیاز دارند.

نقدینگی درجه یک موسسات از بزرگترین موسسات مالی دنیا، مستقیماً برای شما. سفر معاملاتی خود را با کمترین اسپرد، حتی تا 0.0 پیپ آغاز کنید.

معامله با کمترین هزینه

VT Markets نسل جدیدی از محیط معاملاتی Raw ECN را معرفی کرده است که به شما امکان می‌دهد از به‌صرفه‌ترین راه‌حل موجود در صنعت معاملاتی فارکس بهره‌مند شوید. شما این فرصت را خواهید داشت که مستقیماً با بزرگترین بانک ها و موسسات جهان، بدون افزایش اسپرد و تنها با کمیسیون اندک 6 دلاری، فارکس معامله کنید.

یکی از پایین ترین کمیسیون های حساب مبتنی بر ECN در صنعت

ما باکیفیت‌ترین نقدینگی اصلی فارکس را به حساب Raw ECN خود متصل کرده‌ایم. این بدان معناست که VT Markets قادر است کمترین اسپرد و پایین ترین کارمزد را در صنعت معاملاتی فارکس به همه مشتریان ارائه دهد. همه دارندگان حساب Raw ECN در VT Markets اسپردهای رقابتی و تنها 6 دلار کارمزد به ازای هر لات استاندارد در هر دور را تجربه خواهند کرد.

ما در VT Markets درک می‌کنیم که برای معامله‌گران حرفه‌ای فارکس، پایین نگه‌داشتن هزینه‌های معاملات امری حیاتی است. به همین دلیل است که حساب Raw ECN را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

شروع معامله با حداقل 100 دلار واریز

معامله با شفافیت کامل و
دقت بی نظیر

VT Markets تضمین می کند که همه معامله گران فارکس که از حساب Raw ECN VT Markets استفاده می کنند، مستقیماً در بازار بین بانکی فارکس معامله می کنند. این امر اطمینان می دهد که VT Markets هرگز طرف مقابل معامله شما نخواهد بود و از هرگونه تضاد منافعی اجتناب می شود. با حذف دخالت کارگزار، شما این اطمینان را دارید که بهترین قیمت های ممکن را در بازار دریافت می کنید.

همه حساب های Raw ECN VT Markets مستقیماً به شبکه فیبر نوری اختصاصی ما متصل هستند. این راه حل پیشرفته سریع ترین اجرای ممکن معاملات فارکس را امکان پذیر می کند و به معامله گران ما برتری لازم برای کسب سود مداوم در بازار پر نوسان فارکس را می دهد. با سرعت اجرای بالا، می توانید از فرصت های معاملاتی زودگذر نهایت استفاده را ببرید و ریسک نوسانات قیمت را به حداقل برسانید.

معامله گران حرفه ای تصمیمات هوشمندانه ای می گیرند. با استفاده از حساب RAW ECN VT Markets خود را به دسترسی یکپارچه به بازار فارکس بین بانکی مجهز کنید.

اتصال به MT4 از طریق 9 روش مختلف

مشخصات حساب RAW ECN

  • نوع اجراECN
  • اسپرد از0.0 پیپ
  • کمیسیون6 دلار (در هر دور)
  • ارزهای پایه$ AUD $ USD $ HKD
    £ GBP € EUR $ CAD
  • پلتفرمMT4، MT5
  • حداقل واریز100 دلار
  • پاداش معاملاتیدر دسترس
  • حداقل اندازه معاملات0.01 لات
Quick links