VT Markets APP

تداول في العقود الآجلة (CFD) والذهب وغير ذلك الكثير على FX.

فلتحصل عليها الآن.

چرا VT Markets

در VT Markets، ما معتقدیم که معامله باید آسان و برای همه قابل دسترس باشد، به همین دلیل هدف ما این است که محیطی معاملاتی برتر و قابل اعتماد را برای معامله‌گران خود فراهم کنیم. VT Markets اینجا است تا نسل بعدی معامله‌گران را توانمند کند. با تجربه‌ی آسان معامله و محیط امن معاملاتی، ما به شما اطمینان می‌دهیم تا مطابق با اهداف خود معامله کنید.

ما که همواره مشتریان را در قلب تمام فعالیت‌های خود قرار می‌دهیم، تمرکز خود را بر تسهیل فرآیند تجارت معطوف کرده‌ایم تا هم تازه‌کاران و هم حرفه‌ای‌ها بتوانند با مهارت‌های حیاتی، ابزارهای سفارشی و میزهای کمک اختصاصی، در مسیر تجارت خود توانمند شوند.

یک حساب کاربری آماده در پنج دقیقه
اهرم مالی 500:1 برای افزایش ریسک پذیری شما در بازار
بیش از 1000 دارایی برای معامله
پاداشهای معاملاتی اضافی
حجم نقدینگی بالا
مدیریت آسان حساب کاربری
محیط معاملاتی امن شده توسط چندین رگولاتور و حساب‌های تفکیک شده
خدمات مشتری اختصاصی

راهنمایی تخصصی معاملات در هر مرحله از مسیر

چه تازه‌کار باشید چه معامله‌گر حرفه‌ای، تیم ما همیشه آماده است تا در مسیر تجارت شما شریک باشد. ابزارها، منابع و میزهای کمک اختصاصی ما با نیازهای شما هماهنگ شده و در عین حال شما را با تغییرات بازار سازگار نگه می‌دارد.

پلتفرمی برنده‌ی جوایز

افتخارات بین‌المللی ما، ما را الهام می‌بخشد تا به طور مداوم تجربه‌ای پیشرفته از تجارت را برای همه مشتریان خود ارائه دهیم.

فراتر از یک پلتفرم، یک شریک

چه یک تازه‌کار باشید و چه یک معامله‌گر باتجربه، تیم ما آماده است تا از شما پشتیبانی کند. با دسترسی به پلتفرم ما در هر زمان و هر مکان و تیم‌های خدمات مشتری که برای کمک به شما در دسترس هستند، اطمینان حاصل می‌کنیم که هرگز در تلاش‌های تجاری خود تنها نیستید. با پیشرفت شما، ما نیز با شما تکامل می‌یابیم و در عین حال با تکیه بر یک پلتفرم معاملاتی پیشرو، روحیه‌ی یک استارت‌آپ را تجسم می‌بخشیم. کشف کنید که چرا VT Markets انتخاب درستی برای شماست.

امروز با VT Markets شروع به معامله کنید

 • 1

  ثبت نام

  برای یک حساب معاملاتی زنده با VT Markets ثبت نام کنید.
 • 2

  واریز

  حساب خود را از طریق روش پرداخت دلخواه خود تامین کنید.
 • 3

  معامله

  روی رایانه، موبایل یا وب شروع به معامله کنید.
همین حالا معامله کنید