VT Markets APP

تداول في العقود الآجلة (CFD) والذهب وغير ذلك الكثير على FX.

فلتحصل عليها الآن.

سیاست واریز و برداشت

واریز و برداشت باید از طریق پورتال مشتری ما انجام شود.

واریزها

1. واریز ها را می توان از داخل پورتال مشتری ما انجام داد. تمام واریزها انجام شده بلافاصله در حساب شما منعکس نمی شود. برای جزئیات بیشتر به روش های واربز موجود در صفحه واریز وب سایت ما مراجعه کنید.

2. تسهیلات سپرده فقط برای معاملات استفاده می شود.

3. وجوه واریز شده به حساب معاملاتی باید از منبعی (مانند کارت اعتباری/دبیت، بانک، حساب پرداخت های جایگزین و غیره) که به همان نام حساب تجاری است، انجام شود.

4. VT Markets این حق را برای خود محفوظ می دارد که قبل از واریز وجه به حساب تجاری، تأیید مالکیت حساب را درخواست کند. این ممکن است شامل اثبات مالکیت از منابعی مانند کارت‌های اعتباری، حساب‌های بانکی یا روش‌های پرداخت جایگزین باشد. برای مثال، ممکن است از یک مشتری خواسته شود که در صورت تمایل به واریز، یک کپی یا عکس اسکن شده از کارت اعتباری یا نقدی خود تهیه کند. عدم رعایت این سیاست منجر به رد واریز می شود. مشتریان همچنین ملزم به ویرایش تمام شماره کارت اعتباری هستند، به جز 6 رقم اول و 4 رقم آخر (به عنوان مثال، 1234 56 ███2 234).

5. اگر ما تصمیم به چشم پوشی یا پوشش هر گونه هزینه ای داشته باشیم، فقط می توانیم هزینه هایی را که می بینیم پوشش دهیم. سایر هزینه هایی که توسط بانک، بانک واسطه و/یا مؤسسه مالی ما دریافت می شود، مسئولیت شما باقی می ماند.

6. VT Markets مسئولیتی در قبال ضرر (از جمله رویداد انحلال خودکار یا انحلال اجباری) که در نتیجه تأخیر در پردازش واریز شما ایجاد شود، از جمله و نه محدود به پرداخت‌های انجام شده برای پوشش مارجین مورد نیاز نخواهد بود. فقط وجوه تسویه شده به حساب معاملاتی واریز می شود. این مسئولیت مشتری باقی می ماند که اطمینان حاصل کند که حساب(های) تجاری وی دارای وجوه کافی برای پوشش مارجین مورد نیاز است.

برداشت ها

1. برداشت ها را می توان از داخل پورتال مشتری ما انجام داد. تمام برداشت های انجام شده بلافاصله در حساب شما منعکس نمی شود. برای جزئیات بیشتر به روش های برداشت موجود در صفحه برداشت وب سایت ما مراجعه کنید.

2. با رعایت قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، VT Markets فقط برداشت ها را به حسابی با همان نامی که برای واریز وجوه استفاده شده است پردازش می کند. این شامل حساب هایی مانند کارت های اعتباری و نقدی، حساب های بانکی و روش های پرداخت جایگزین می شود. VT Markets همچنین این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون نیاز به ارائه هیچ گونه توجیهی، هرگونه درخواستی را برای پردازش برگشت وجه به حساب دیگری رد کند. در چنین سناریوهایی، ممکن است از مشتریان خواسته شود که اطلاعات و اسناد بیشتری برای تسهیل درخواست انصراف خود ارائه دهند.

3. برداشت ها معمولاً ظرف 1 روز کاری پردازش می شوند. بسته به روش برداشت، ممکن است بین 1 تا 7 روز کاری طول بکشد تا وجوه خود را دریافت کنید. VT Markets در قبال تاخیرهای پردازش سپرده یا برداشت که ناشی از سیستم های پرداخت باشد، مسئولیتی ندارد.

4. برداشت از طریق سیم بانکی به 3-5 روز کاری برای تکمیل نیاز دارد. در حالی که ما هیچ هزینه ای برای این سرویس دریافت نمی کنیم، ممکن است همچنان از شما خواسته شود که سایر هزینه های تحمیل شده توسط بانک ها یا واسطه های مربوطه را بپردازید.

5. سود معاملاتی یا هر موجودی حسابی که بیش از مبالغ سپرده اولیه باشد، ترجیحاً از طریق انتقال بین بانکی بازپرداخت می شود.

6. مشتریان در نظر داشته باشند که ممکن است هنگام رسیدگی به درخواست برداشت یا در هر زمانی در طول معاملات خود با VT Markets، از آنها خواسته شود اطلاعات ویا اسنادی در مورد منبع(های) وجوه ویا منبع ثروت به طور کلی ارائه دهند. VT Markets این حق را برای خود محفوظ می دارد که در مواردی که مشتری تمام اطلاعات مورد نیاز را ارائه نمی دهد، ویا جایی که VT Markets نگرانی های منطقی دارد مبنی بر اینکه انجام این کار ممکن است منجر به نقض قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم شود، از پردازش درخواست خودداری کند.

7. مشتریان در نظر داشته باشند که VT Markets تحت هیچ شرایطی برگرداندن تراکنش مالی را تضمین نمی‌کند و VT Markets مسئولیتی در قبال زیان‌های متحمل شده در نتیجه ارائه دستورالعمل‌ها/جزئیات نادرست حساب مقصد ندارد.

8. VT Markets این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت وجود دلایل منطقی مبنی بر اینکه حساب تجاری ممکن است منجر به کسری شود یا باعث شود که حساب کمتر از حد نیاز باشد، از پردازش درخواست برداشت خودداری کند.

9. VT Markets این حق را برای خود محفوظ می دارد که اگر امکان منفی شدن حساب شما بعد از برداشت باشد، از پردازش برداشت شما خودداری کند.همچنین در حالتی که حساب معاملاتی شما تحت بررسی باشد از پرداخت هرگونه وجه به شما معذوریم.

پرداخت شخص ثالث

1. واریز و برداشت شخص ثالث ممنوع است. ما یک سیاست "بازگشت به منبع" را اجرا می کنیم. به عنوان مثال، اگر وجوه با استفاده از Skrill واریز شده باشد، ما از طریق Skrill به همراه هر سودی به شما بازپرداخت می کنیم. همین امر در مورد واریز و برداشت بانکی، کارت اعتباری، Neteller و سایر گزینه‌های تأمین مالی که ما ارائه می‌کنیم نیز صدق می‌کند. اگر به هر دلیلی نتوانیم وجه را به مبدأ برگردانیم، ترجیحاً از طریق سیستم بانکی به نام صاحب حساب معاملاتی، وجه را مسترد خواهیم کرد.

2. اگر به هر دلیلی VT Markets از پرداختی که از طرف شخص ثالث انجام شده است مطلع شود، VT Markets حق دارد پرداخت را معکوس کند، هر موقعیت باز را ببندد، هرگونه سود به دست آمده را باطل کند، یا/و حساب معاملاتی را ببند. VT Markets هیچ مسئولیتی در قبال ضررهای ناشی از نقض این سیاست نخواهد داشت.

شرایط دیگر

1.VT Markets هزینه های معاملاتی برای Neteller، Skrill، کیف پول های الکترونیکی، روش های پرداخت جایگزین (APM) و سپرده های کارت اعتباری را برای مشتریان ما پوشش می دهد. تا زمانی که مشتریان ما از این تسهیلات برای واریز وجوه برای معامله استفاده کنند و نه فقط برای امتیازهای پاداش در حساب خود، خوشحالیم.

2. اگر مشتری وجوهی را از طریق Neteller، Skrill، کیف پول های الکترونیکی، روش های پرداخت جایگزین (APM's) یا کارت اعتباری واریز کند و سپس درخواست برداشت این وجوه بدون معامله (یا حداقل معامله) را داشته باشد، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که کارمزدهای تجاری قابل اعمال + هزینه رسیدگی حساب ایشان را پس از برداشت آنها لحاظ کنیم. در صورت مشاهده فعالیت مشکوک، ما به طور فعال به مشتریان اطلاع خواهیم داد. موارد سوء استفاده مکرر باعث می شود که حساب مشتریان بلافاصله بسته شود.

3. این شرایط شامل تمامی سیاست های واریز و برداشت نمیباشد. شرایط یا الزامات اضافی ممکن است در هر زمان به دلیل مقررات و سیاست ها اعمال شود، از جمله مواردی که به منظور جلوگیری از پولشویی و مقابله با تامین مالی تروریسم تعیین شده است. استفاده از این سایت و خدمات تابع قرارداد مشتری و سایر قراردادهای عملیاتی است که ممکن است هر چند وقت یکبار به صلاحدید VT Markets اصلاح شوند.